ادویه خیاطان

ادویه خیاطان یا همان HK Spices اوایل اردیبهشت 1399 تاسیس شد. آغاز فعالیت این مجموعه دلیل ساده ای داشت!
به خاطر کرونا و تعطیل شدن فست فودها، مشتری های فست فود سیب (فست فود حبیب خیاطان نامش سیب است، واقع در پاساژ الماس شرق مشهد) نمیتوانستند سوخاری های خوشمزه و بینظیر خیاطان را بخورند،مشتریان دلتنگ آن مزه ویژه بودند.

اینجا بود که حبیب تصمیم گرفت برای مشتریهای فست فود آرد، پودر و مرینیت سوخاری بفرستد.

اما مشکلات که یکی دوتا نبودند، مشتریان بلد نبودند سوخاری درست کنند! این نیاز هم باعث شد که حبیب شروع به تولید ویدئوی آموزشی کند.

اینجا بود که لامپی بالای سر حبیب روشن شد، اما به جای یافتم، فریاد زد “ایول، ایول” حبیب تصمیم گرفت که در اینستاگرام یک پیج تاسیس کند و از طریق آن ادویه بفروشد.

حبیب شروع کرد به تحقیق راجع به اینکه چگونه باید در اینستاگرام بفروشیم؟ کمی یاد گرفت و شروع کرد به فعالیت در اینستاگرام. آن اوایل چند مدل آرد و پودر سوخاری، چند ادویه تک و چند ادویه ترکیبی داشت.

حبیب اصل را بر صداقت و کیفیت گذاشت. سعی کرد بهترین ها را از زیر سنگ هم که شده پیدا کند، و آنقدر به محصولاتش مطمئن بود که از همان روز اول شرط گذاشت که اگر کسی از محصولاتش راضی نباشد، محصولش را بدون هیچ توضیح اضافه ای پس خواهد گرفت و پول را تمام و کمال پس خواهد داد.

هم اکنون بعد از چند سال، تنوع ادویه های مجموعه حبیب خیاطان خیلی بیشتر شده است، انواع ادویه تک (سابیده و نسابیده)، ادویه ترکیبی، انواع آرد و پودر سوخاری، انواع دمنوش، انواع قهوه، انواع سبزیجات و میوه های خشک، بهترین مدل های زعفران، انواع نمک و مواد لازم برای قنادی

ادویه
ارسال رایگان برای سفارش های بالای 650 هزار تومان